Бойко Олена Анатоліївна

Аспірантка кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету.

Сфера наукових інтересів: теоретичні дослідження механізмів захисту прав людини, правові засади функціонування публічної адміністрації,., проблеми удосконалення державного управління в Україні, вплив принципів європейського адміністративного простору на правову систему України.

Народилася у м. Білопілля Білопільського району Сумської області у 1992 році.

Закінчила юридичний факультет ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України" за спеціальністю "Правознавство" (2015 р.), отримала диплом магістра з відзнакою. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 12.00.07 – "Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право" з 2015 року.

Список опублікованих праць:

Статті:

• Бойко, О.А. Ознаки неопатримоніальної політичної системи у сучасній Україні [Текст] / О.А. Бойко // Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи Національного банку України. Серія: Юридичні науки. – Суми, 2012. – № 1(2). – С. 25-28.
  • Бойко, О.А. Протидія морському піратству в контексті захисту прав людини [Текст] / О.А. Бойко // Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи Національного банку України. Серія: Юридичні науки. – Суми, 2013. – № 1(4). – С. 25-29
  • Бойко О.А. Принцип правової визначеності в діяльності органів публічної влади в країнах ЄС [Електронний ресурс] / О.А. Бойко // Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи Національного банку України. Серія : Юридичні науки. – Суми, 2013. – № 2(5). – С. 71-75. – Режим доступу : http://bulletin.uabs.edu.ua/store/jur/2013/a0f78565c543d2e120f202eaa2baa779.pdf.
  • Бойко О.А. Організаційно-правові засади центрального банку як органу публічної адміністрації : порівняльно-правовий аспект [Електронний ресурс] / О.А. Бойко // Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи Національного банку України. Серія: Юридичні науки. – Суми, 2014 – № 1(6). – С. 30-33. – Режим доступу : http://bulletin.uabs.edu.ua/store/jur/2014/c22c60349630d688cef20a3fd708ad87.pdf
  • Бойко О.А. Поняття та ознаки публічної адміністрації ЄС [Електронний ресурс] / О.А. Бойко // Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи Національного банку України. Серія : Юридичні науки. – Суми, 2014. – № 2 (7). – С. 11-16. – Режим доступу : http://bulletin.uabs.edu.ua/store/jur/b9c1cef2bf01e5c9a19378f9fb4d4ced.pdf.

Тези:

• Бойко, О.А. Категорія справедливості у цивільному процесі України. [Текст] / О.А. Бойко // Актуальні проблеми прав людини, держави та правової системи : збірник тез доповідей за матеріалами XII Міжнародної студентсько-аспірантської наукової конференції ( 26-28 квітня 2013 року) / Львівський національний університет імені Івана Франка. – Львів: Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. – С. 57-59.
  • Бойко О.А. Принцип транспарентності в діяльності центральних банків : порівняльно-правовий аспект [Текст] / О.А. Бойко // Проблеми та перспективи розвитку фінансової системи країни: погляд у майбутнє : збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції (20 лютого 2014 р.). – Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2014. – С. 16-18.