Малиш Дмитро Олексійович

Аспірант кафедри Фінансів

Народився у м. Прилуки, Чернігівської області у 1991 році.

Закінчив обліково-фінансовий факультет ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України" за спеціальністю "Фінанси і кредит" (2014 р.), отримав диплом магістра. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2015 року.

Список опублікованих праць:

Статті:

• Малиш Д.О. «Дослідження підходів до визначення показників ефективності інноваційної діяльності»/ Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи НБУ, Серія: Економічні науки. Збірник наукових праць студентів, магістрантів та молодих вчених. – Суми: УАБС НБУ, 2013. – №3. – с.264–280.
  • Шамота Г.М., Малиш Д.О. Дослідження підходів до комплексної оцінки фінансового стану підприємств./ Г.М. Шамота, Д.О. Малиш// Науковий журнал «Бизнес Інформ» . – 2013. – № 3 (422). – С. 271 – 278.
  • Шамота Г.М., Малиш Д.О. Поняття та особливості торговельного потенціалу регіону / Шамота Г.М., Малиш Д.О./ Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія економічні науки. Випуск 10. Том 4. – Херсон, ХДУ.- 2015. – с.137-141.
  • Шамота Г.М., Малиш Д.О. Податкове регулювання інвестиційної діяльності / Шамота Г.М., Малиш Д.О./ Актуальні проблеми міжнародних відносин: Збірник наукових праць. Випуск 115.Ч.1 (у 2х частинах). – К.:Київський національний університет ім. Т.Шевченка Інститут міжнародних відносин, 2013. – с. 108-115