Чернега Катерина Віталіївна

Чернега  Катерина Віталіївна

Аспірантка кафедри Бухгалтерського обліку та аудиту

Народилася у м. Магдебург, Німеччина, у 1989 році.

Закінчила юридичний факультет ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України" за спеціальністю "Правознавство" (2012 р.), отримала диплом магістра з відзнакою. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2015 року.

Список опублікованих праць:

Статті та монографії:

• Чернега К.В., Колдовський А.В. Основы аграрного и экологического права Украины/ К.В. Чернега, А.В. Колдовський // Монографія. – 2015. – 72 с.
  • Чернега К.В. Теоретичні проблеми визначення поняття «державний фінансовий контроль» / К.В. Чернега// Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи Національного банку України. – Режим доступу:http://bulletin.uabs.edu.ua/index.php?option=com_bulletin&view=content&serial=jur&id=1