Горяєва Валерія Ігорівна

Аспірант кафедри фінансів

Сфера наукових інтересів: банківська справа, фінансовий менеджмент, стратегічне фінансове управління.

Народилася у місті Суми у 1992 році.

Закінчила факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Гроші, фінанси та кредит" у 2014 році, отримала диплом магістра з відзнакою. В Академії навчається в аспірантурі з відривом від виробництва за 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Тези доповідей:

• Овчаренко, С.В. Сучасні тенденції формування та управління золотовалютними резервами України [Текст] / С.В. Овчаренко, В.І. Горяєва // Розвиток міжнародних економічних відносин на сучасному етапі : збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, 20-21 грудня 2013 рік): у 3-х ч. – К. : Київський економічний науковий центр, 2013. - Ч. 2. – С. 56-58.
  • Горяєва, В.І. Вплив фінансової кризи на діяльність банків Швейцарії та України [Текст] /В.І. Горяєва // Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: погляд у майбутнє : матеріали ХV студентської науково-практичної конференції / Кафедра банківської справи ДВНЗ "УАБС НБУ". – Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2012. – 6-8 с.