Койло Вікторія Василівна

Аспірант кафедри економічної кібернетики.

Сфера наукових інтересів: фінансовий ринок, ринок страхових послуг, фінансова безпека страхового ринку.

Народилася у смт. Липова Долина, Сумської області у 1991 році.

Закінчила обліково-фінансовий факультет ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Фінанси та кредит" (2014 р.), отримала диплом магістра з відзнакою. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Опубліковані праці:

Наукові статті:

• Рябушка Л.Б. Аналітична оцінка фінансової спроможності місцевих бюджетів у забезпеченні соціально-економічного розвитку регіонів / Л.Б. Рябушка, В.В. Койло // БізнесІнформ. – 2013. – №11. – С.148.
  • Рябушка Л.Б. Місцеві бюджети: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку / Л.Б. Рябушка, В.В. Койло // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія: Економічні науки. – 2013. - №4. – С.247.
  • Бондаренко А.Ф. Формування ефективної реклами банку / А.Ф. Бондаренко, О.А. Розкошна, В.В. Койло // Ефективна економіка. – 2013. - №12.
  • Журавка О.С. Удосконалення законодавчої бази ринку страхових послуг в Україні / О.С. Журавка, В.В. Койло // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія: Економічні науки. – 2012. - №1. – С.458.

Опубліковані тези:

• Койло В.В. "Проблеми та шляхи оптимізації бюджетного дефіциту в Україні" / В.В. Койло // Наукова інтернет-конференція "Економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку", Державна податкова адміністрація України, Національний університет держаної податкової служби України, наукове товариство студентів. – 2011.
  • Койло В.В. "Соціологічні аспекти реалізації кадрової політики в умовах глобалізації економіки" / В.В. Койло // Наукова інтернет-конференція "Економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку", Державна податкова адміністрація України, Національний університет держаної податкової служби України, наукове товариство студентів. – 2011.
  • Койло В.В. "Формування ефективної реклами банку" / В.В. Койло // Наукова інтернет-конференція "Економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку", Державна податкова адміністрація України, Національний університет держаної податкової служби України, наукове товариство студентів. – 2011.