Косенко Вікторія Іванівна

Аспірант кафедри економічної кібернетики.

Сфера наукових інтересів: стійкість фінансового сектору, страховий ринок, обов'язкове страхування в Україні.

Народилася на Сумщині у 1991 р.

Закінчила обліково-фінансовий факультет ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Фінанси та кредит" (2014 р.), отримала диплом магістра з відзнакою. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Наукові статті:

• Косенко В.І. Теоретичні основи фінансової стійкості підприємства та механізму її забезпечення / В.І. Косенко // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія: Економічні науки. – 2014. – №7. – С.316-325.
  • Косенко В.І. Сучасні аспекти розвитку клієнтинг-стратегії банку / Косенко В.І., Бондаренко А.Ф., Розкошна О.А. // Бізнес Інформ. – 2013. – №3. – C. 313-318.
  • Косенко В.І. Проблеми розвитку обов'язкового страхування в Україні / В.І. Косенко // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія: Економічні науки. – 2012. – №1. – С.467-475.

Опубліковані тези:

• Косенко В.І. Державне регулювання фінансового ринку України / В.І. Косенко // Економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку": матеріали наукової інтернет-конфереції (20 грудня 2011 р.) / Національний університет державної податкової служби України. – Ірпінь, 2011. – С. 86-87.
  • Косенко В.І. Корпоративний маркетинг у зовнішньоекономічній діяльності банків / В.І. Косенко // Економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку": матеріали наукової інтернет-конфереції (20 грудня 2011 р.) / Національний університет державної податкової служби України. – Ірпінь, 2011. – С. 212-213.
  • Косенко В.І. Актуальність запровадження соціологічних досліджень трудових колективів в умовах світової глобалізації / В.І. Косенко // Економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку": матеріали наукової інтернет-конфереції (20 грудня 2011 р.) / Національний університет державної податкової служби України. – Ірпінь, 2011. – С. 271-272.