Манюкова Надія Олександрівна

Аспірант кафедри міжнародної економіки.

Сфера наукових інтересів: капіталізація та концентрація капіталу банку, консолідація капіталу в банківській системі України.

Народилася у місті Суми у 1992 році.

Закінчила факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Міжнародна економіка" у 2014 році, отримала диплом магістра з міжнародної економіки. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Наукові статті:

• Манюкова Н.О. Основи формування системи управління конкурентоспроможністю підприємства при виході на зовнішній ринок / Н.О. Манюкова // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія : Економічні науки. – 2014. – № 2. – С. 648-658.

Тези доповідей:

• Манюкова Н.О. Світові фінансові кризи у механізмі циклічного розвитку економіки / Н.О. Манюкова // Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: погляд у майбутнє : збірник матеріалів XVI Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів / Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи Національного банку України". – Суми, 2013. – С. 584-586.