Мохаммад Каміла Амінівна

Аспірант кафедри міжнародної економіки.

Сфера наукових інтересів: валюта, валютний курс, валютна політика, лізингові операції.

Народилась у м. Нікополь, Україна, в 1991 році.

Закінчила факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Міжнародна економіка" (2014 р.), отримала диплом магістра. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Опубліковані праці:

• Хомутенко Л.І., Мохаммад К.А. Напрями покращення механізмів міжнародного лізингу в Україні / Л.І. Хомутенко, К.А. Мохаммад // Бізнес Інформ. – 2014. – с.337-341.
  • Мохаммад К.А. Перспективи розвитку лізингового бізнесу в Україні в контексті аналізу зарубіжної практики / К.А. Мохаммад // Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи НБУ, Серія: Економічні науки. Збірник наукових праць студентів, магістрантів та молодих вчених. – Суми: УАБС НБУ, 2012. – с.387-397.
  • Мохаммад К.А. Російський фактор у формуванні Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС / К.А. Мохаммад // Матеріали міжнародної наукової конференції "Участь України в зонах вільної торгівлі: стан, проблеми, перспективи". – 2011. – с. 37-38.