Мунтян Віктор Валентинович

Аспірант кафедри міжнародної економіки.

Сфера наукових інтересів: управління депозитними ресурсами, менеджмент персоналу, фінанси громадських організацій.

Народився у м. Нікополь на Дніпропетровщині у 1990 році.

Закінчив факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Банківська справа" (2013 р.), отримав диплом магістра з відзнакою. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Опубліковані праці:

Статті:

• Мунтян, В. Оптимізація інструментарію залучення ресурсів банків з депозитних джерел в посткризових умовах [Текст] / В.В. Мунтян // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія: Економічні науки, №3/2013. – с. 72-79

Тези:

• Мунтян В.В. Необхідність зниження доларизації економіки України шляхом диверсифікації розрахункових валют в експортно-імпортних операціях / В.В. Мунтян // "Міжнародна економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку": Матеріали інтернет-конференції / За ред. к.е.н., доцента кафедри міжнародної економіки та підприємництва НУДПСУ В.Є. Намонюка. – Ірпінь, 2010. – С. 107-109
  • Мунтян, В. Дослідження підходів щодо визначення сутності депозитних ресурсів [Текст] / В. Мунтян // Наука та освіта – 2012/2013 : матеріали IХ Міжнародної науково-практичної конференції (27 грудня 2012 – 05 січня 2013). – Прага, 2012. – Ч.І. - С. 94-97.
  • Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: погляд у майбутнє. Матеріали ХІV студентської науково-практичної конференції. Секція 1. "Теорія та практика розвитку банківської справи" [Текст] / Кафедра банківської справи ДВНЗ "УАБС НБУ". – Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2012. – 38 с. – (Препринт / Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи Національного банку України" ; BS/2012/001).