Сапожнікова Марина Владиславівна

Аспірант кафедри фінансів

Сфера наукових інтересів: фінансовий ринок, фінансовий менеджмент, фінансові інструменти

Народилась в м. Суми в 1991р.

Закінчила обліково-фінансовий факультет ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Бухгалтерський облік та аудит" (2014 р.), отримала диплом магістра з відзнакою. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Опубліковані праці:

• Серпенінова, Ю.С. Особливості обліку варантів на акції як інструментів власного капіталу [Текст] / Ю.С. Серпенінова, М.В. Сапожнікова // Облік, аналіз та аудит в умовах міжнародної інтеграції України: збірник матеріалів всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції – 2013.
  • Серпенінова, Ю.С. Стимулювання працівників інструментами власного капіталу: сутність та порядок відображення в обліку [Текст] / Ю.С. Серпенінова, М.В. Сапожнікова // Вісник Запорізького національного університету. 2014. – №1(21).– С. 125-134.
  • Сапожнікова, М.В. Облік інструментів власного капіталу / М.В. Сапожнікова. – Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2013. – 3 с. – (Препринт / Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи Національного банку України" ; UABS BO/2013/004)