Сидорук Тетяна Сергіївна

Аспірант кафедри економічної кібернетики.

Сфера наукових інтересів: страхування, перестрахування, фінансовий ринок.

Народилася у м. Кіровоград в 1993 році.

Закінчила обліково-фінансовий факультет ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Бухгалтерський облік та аудит" (2014 р.), отримала диплом магістра з відзнакою. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2014 року.

Опубліковані праці:

• Сидорук Т.С. Контроль фінансової звітності в бюджетних установах Проблеми та перспективи розвитку фінансової системи країни: погляд у майбутнє [Текст] : Молодіжний науковий вісник. – Спецвипуск : за матеріалами всеукраїнської науково-практичної конференції студентів "Проблеми та перспективи розвитку фінансової системи країни : погляд у майбутнє" (20 лютого 2014 р.). – Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2014. – С 102-104.
  • Сидорук, Т.С. Виплати працівникам: економічна сутність, вітчизняна та міжнародна практика обліку [Текст] / Т.С. Сидорук, О.В. Кравченко // Збірник наукових праць (Випуск 38) "Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України". – Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2014. – С. 174-180.
  • Сидорук, Т.С. Нам пора для України жити! [Текст] : Конкурс творчих робіт: "Я пишаюсь тим, що я українець" // Т.С. Сидорук, Я.В. Васюхно, Г.О. Пересадько / Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2011.
  • Сидорук, Т.С. Оплата праці в автоматизованому середовищі // Т.С. Сидорук, О.В. Шипунова // Поколение будущого : Взгляд молодых ученых – 2013 [Текст] : материалы Международной молодежной научной конференции (13-15 ноября 2013 года). – Курск : Юго-Зап. гос. ун-т., 2013. – С. 214-217.
  • Сидорук, Т.С. Особливості нарахування заробітної плати в бюджетних установах [Текст] / Т.С. Сидорук // "Актуальные проблемы современных наук – 2013", Sр. Z о.о. "Nаukа І studіа",(Рrzеmуsl, Польша).  2013.
  • Сидорук, Т.С. Яким повинен бути внутрішній аудитор компанії [Текст] / Т.С. Сидорук // Круглий стіл за підтримки АССА на тему "Майбутні шляхи до фінансового лідерства" (23 січня 2014 року). – Суми : ДВНЗ "УАБС НБУ", 2014.