Соколенко Катерина Олександрівна

Аспірант кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.

Сфера наукових інтересів: особливості проведення кредитної діяльності банків, валютна та кредитна політика банку, управління кредитним ризиком банку.

Народилася у м. Суми у 1991 році.

У 2008 році закінчила начання у Сумській гімназії №1 зі срібною медаллю.

Закінчила з відзнакою факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Міжнародна економіка" (2013 р). В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2013 року.

Опубліковані праці:

1. Соколенко К.О. Валютні операції як складова процесу діяльності банків на валютному ринку // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія: Економічні науки, No2/2012 – С. 46-54.
  2. Соколенко К.О. Приорітети розвитку банківської системи України // Молодіжний науковий вісник УАБС НБУ, Серія: Економічні науки, No1/2012 – С. 26-31.
  3. Соколенко К.О. Шляхи забезпечення економічного розвитку держави // Вісник університету банківської справи НБУ (м.Київ) №1/2012. – С. 3-7.

Участь у написанні монографій:

1. Методичні засади формування економічної політики України : монографія / Сало І.В, Єпіфанова М.А., Соколенко К.О. – Суми : Університетська книга, 2013. – 224 с.

Протягом 2009-2010 років відвідувала міжнародні курси підвищення кваліфікації на базі вищих закладів Німеччини, України та Північного Кіпру:

1. 2010 р. – програма підвищення кваліфікації "Investment Appraisal and Management" на базі Eastern Mediterranean University, м. Фамагуста, Північний Кіпр;
  2. 2011 р. – курси підвищення кваліфікації "Corporate Governance" на базі УАБС НБУ, м.Суми, Україна;
  3. 2011 р. – програма підвищення кваліфікації "Central Banking" з 29 жовтня по 12 листопада 2011 на базі Fachhochschule der Deutschen Bundesbank – University of Applied Sciences, м. Хахенбург, Німеччина.