Газета “АкадеМіх”

Незважаючи на те, що академія готує фахівців досить ділових і прагматичних професій, серед студентів багато творчих особистостей. Навчальний заклад дає юнакам і дівчатам прекрасну можливість не лише спробувати свої сили, а й серйозно попрацювати як журналісту.

Газета "АкадеМіх" створена за ініціативою студентів і регулярно виходить уже 14 років поспіль. Назва газети належить колишньому студенту Олександру Хорузіну. Часопис випускають студенти – майбутні банкіри, фінансисти, юристи. При редакції постійно працює майстерня журналістської творчості, яку відвідують юні дописувачі. Вони вчаться брати інтерв’ю, писати замітки, репортажі, статті про події, що відбуваються в академії, та про проблеми молодіжного життя. Серед найактивніших журналістів – студенти Владислав Левченко, Інна та Світлана Педченко, Марія Савченко, Яна Вакуленко, Анастасія Денисюк, Адріана Коваленко, Альона Закутняя, Лілія Петрик, Марина Бережна, Ніна Харченко та ін.

Жодна важлива подія, яка відбувається в академії, не проходить повз увагу газети. «Академіх» розповідає про проблеми студентського і молодіжного життя, про яскравих особистостей серед викладачів і студентів, постійно публікує матеріали, присвячені естетичному та духовному вихованню молоді, повідомляє про спортивні досягнення студентів, пропагує здоровий спосіб життя.

№4 (квітень 2016 р.)

№3 (лютий-березень) від 04.03.2016.

Постійні рубрики газети – "Наука", "Пріоритети", "Партнерство", "Самоврядування", "Твоя позиція", "Я+Ти", "Особистість", "Бути здоровим – стильно!", "Мистецтво", "Духовність" тощо. Вірші юних поетів академії друкуються на літературній сторінці. "Молодіжка" не опускається до вульгарності та низькопробності, завжди намагається бути доброю і життєстверджуючою.

Газета виходить на 4-х, 6-ти або 8-ми сторінках. Повнокольорова. Наклад – 1000 примірників.

Двері редакції завжди відчинені для тих, хто бажає співпрацювати із часописом!