Програма "Кафедра" на AcademTV

Починаючи з 2008 року за ініціативою і ідеєю проректора Сергія Козьменка на телевізійному каналі АкадемТБ практично щотижня виходить авторська програма "Кафедра".

"Кафедра" – це незаангажована і відверта розмова з гостями про історію розвитку вищих навчальних закладів, їхніх основних структурних підрозділів – кафедр, про досягнення і проблеми.

"Кафедра" – це шквал незручних питань про роботу, життя, політику, захоплення...

"Кафедра" – це розмова на делікатну тему. Чому Вас позбавили роботи і як вам потім працювалось? Як Ви, людина практично позбавлена зору, стали професором і визнаним у країні науковцем? Як Ви відноситесь до династій у науковий діяльності і як Вам керівництво дозволило прийняти на посаду доцента кафедри власного сина? Навіщо у сімдесят років захищати дисертацію?..

"Кафедра" – це звернення до абітурієнта, до студента, до молоді і до ветеранів педагогічної діяльності.

Приємного перегляду! 2010, 2009, 2008