Бібліотечні ресурси

Бібліотечні ресурси академії - це сукупність традиційних бібліотечних колекцій і інформаційних послуг та можливостей сучасного інформаційно-освітнього середовища з доступом до різнопланових електронних джерел інформації та віртуальних сервісів.

Наукова бібліотека академії - 170-тисячна колекція економічної, правової та соціально-гуманітарної літератури, енциклопедичних і довідкових видань, літератури іноземними мовами, дисертаційних видань, аудіовізуальних матеріалів, документів на електронних носіях, широкий спектр вітчизняної та зарубіжної періодики. Електронний каталог бібліотеки містить понад 70 тис. бібліографічних записів.

До послуг відвідувачів 3 абонементи (науковий, навчальний, літератури іноземними мовами та художньої), 3 читальних зали (науковий, навчальний та дисертаційний), Інтернет-центр та Мультимедійний центр, два конференц-зали, літературна вітальня. У бібліотеці створено високотехнологічний телекомунікаційний комплекс, який включає 140 комп’ютеризованих робочих місць з доступом до Інтернету, потужну серверну, інформаційно-візуальний блок для проведення культурних заходів та наукових конференцій, демонстрації відеороликів, презентацій про діяльність бібліотеки та академії, здійснення відеоконференцій.

Інституційний репозитарій академії eUABIR (електронний архів) започатковано в 2010 році в рамках участі академії у проекті "ELibUkr. Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України". Це - своєрідна трансформація Електронної бібліотеки академії в більш сучасний та інтерактивний інструментарій доступу до повнотекстових електронних ресурсів та баз даних, що містить повнотекстові версії монографій, підручників, дисертацій, авторефератів дисертацій, наукових статей викладачів академії, навчально-методичних матеріалів, наукових та кваліфікаційних робіт студентів тощо. Загалом - понад 11500 електронних документів.

Визнанням вагомого вкладу наукової бібліотеки академії у розвиток бібліотечної справи України, підвищення престижу бібліотек у суспільстві, ролі бібліотек у науково-освітньому, інформаційному та соціокультурному просторі країни є присвоєння їй високої відзнаки "Бібліотека року – 2010".

Директор бібліотеки - Петрина Надія Олександрівна, заслужений працівник культури України (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: (0542) 665-106, вн.тел.: (058) 50-80).