Проект "Банки Сумщини"

Шановні гості офіційного сайту академії! До Вашої уваги представлено новий проект під назвою "Банки Сумщини".

Мета проекту: дослідити розвиток банків та банківської справи на Сумщині. Це велика науково-дослідна робота, в якій відбувається дослідження та систематизація інформації щодо діяльності банківських установ у нашому регіоні, їх історію, персональні дані про людей, особливості функціонування. За результатами дослідження планується створити монографію.

На сайті академії представлено віртуальну галерею. Можна ознайомитись з результатами дослідження, переглянути історичні документи, фотографії та ін. З часом галерея буде поповнюватись новими історичними матеріалами, які будуть отримані у ході дослідження.

Якщо у Вас є бажання та можливість надати нові історичні факти, документи, спогади, тощо, або є зауваження чи виправлення, які стосуються банківських закладів Сумщини, просимо в такому випадку надсилати їх за нижче вказаною адресою. Всі Ваші пропозиції будуть розглянуті та прийняті до уваги. Запрошуємо до співпраці.

Відповідальний виконавець проекту – співробітник науково-дослідного центру академії, к.е.н., доцент Тихенко Сергій Володимирович, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..