Музеї

Академія шанує історію і вміє її зберігати. На її базі засновано три музейні комплекси.

Музей розвитку банківської справи на Сумщині та історії грошей - зібрання банкнот і монет, предметів старовини, документів та фотографій ( у тому числі, рідкісна колекція бон, передана академії Національним банком України), що розповідає про історію виникнення грошей від древньої історії до сучасності. До уваги відвідувачів також історія розвитку банківської справи у нашому регіоні та створення і розвитку академії.

Музей електронної та офісної техніки презентує історію в особах та предметах, що стосується появи та функціонування різноманітної обчислювальної та допоміжної техніки. Насичений різноманітними приладами, технікою, що ілюструє еволюцію допоміжного приладдя, яке використовує людина в роботі та побуті.

Музей Суханових – галерея фото, історичних документів подарованих академії доброчинцем Григорієм Петренко. Розповідає про життя та добрі справи сімейства Суханових, котрі в дореволюційний період проживали на Сумщині. Центральну частину експозиції присвячено Дмитру Суханову, який заснував перший в Сумах Міський громадський банк, реконструював та опікувався перлиною Сумщини - Спасо-Преображенським собором.