Асоціація випускників Академії (Academy Alumni Association (AAA))

Діяльність Асоціації випускників академії (Academy Alumni Association (AAA)) спрямована на забезпечення ефективної комунікації у середовищі випускників та посиленню зв’язків між випускниками та співробітниками і студентами академії.

Асоціації випускників покликана реалізувати соціальну місію академії та має на меті таке:

• підтримку всебічного розвитку академії, а також зміцненню її репутації та підвищенню престижу;
  • сприяння формуванню та підтриманню високих стандартів корпоративної культури академії;
  • створення можливостей для обміну досвідом, реалізації професійного, наукового та творчого потенціалу членів асоціації.

Випускники академії пишаються своєю приналежністю до величезної академічної сім'ї! Долучившись до роботи асоціації випускників, Ви маєте можливість конкретними справами сприяти нинішнім досягненням академії та підтримувати його сталий розвиток у майбутньому!

Інфографіка про випускників

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

Контактна особа: Бричко Марина Михайлівна, викладач-стажист кафедри фінансів, виконавчий директор Асоціації випускників УАБС (м. Суми), Головний корпус, ІІ поверх, каб. №220, телефон +380505702709, електрона пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..