Діденко Ірина Вікторівна

Аспірант кафедри банківської справи.

Дисципліни: банківська система, ризикологія.

Сфера наукових інтересів: фінансовий менеджмент, фінансова логістика.

Народилася на Сумщині у 1991 р.

Закінчила факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Економічна кібернетика", отримала диплом магістра із відзнакою (2013 р). В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит з 2013 року.

Опубліковані праці:

1. Діденко І.В. Інвестиційно-інноваційна діяльність України як важливий крок розвитку її національної економіки / І. В. Діденко // Економіка ХХІ століття: сучасні тенденції та перспективи розвитку: матеріали конференції (20 грудня 2011 року) / Національний університет держаної податкової Служби України факультет економіки та оподаткування. - м. Ірпінь, 2011. – С. 69–71.