"Брейн-ринг" англійською мовою

Куратор проекту
Афанасьєва
Ольга Борисівна

к.е.н., асистент кафедри
міжнародної економіки

Проведення інтелектуальної гри "Брейн-ринг" англійською мовою серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумщини було започатковано кафедрами міжнародної економіки, менеджменту та іноземних мов у 2012 р.

"Брейн-ринг" - це змагання школярів у формі командних перегонів, що сприяє набуттю умінь практичного володіння англійською мовою, навичок працювати в команді та оперативно формулювати відповіді на питання соціально-економічної тематики.

На ознаменування листопадового саміту "Східного партнерства" Євросоюзу за участю України та у зв’язку із запровадженням європейських стандартів освіти кафедра міжнародної економіки у співпраці з кафедрою іноземних мов та за підтримки Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 6 грудня 2013 року проводять інтелектуальну гру "Брейн-ринг" (англійською мовою) для школярів області.

Як показав досвід проведення брейн-рингу минулих років, турнір викликав неабияку зацікавленість серед учнівських команд загальноосвітніх закладів. У ньому взяли участь 14 шкільних колективів із Сум і області, що складались із 84 кмітливих учнів, знавців англійської мови.

У поточному році брейн-ринг проходитиме за розширеною формою двобоїв у напівфінальних іграх.

З цьогорічними умовами участі команд та окремих авторів ігрових питань у брейн-рингу можна ознайомитись на сайті кафедри міжнародної економіки за адресою.

Запрошуємо кмітливих і допитливих старшокласників, поціновувачів англійської мови до участі в інтелектуальних перегонах!

Дивіться також:

Звіт за результатами гри:

Фотозвіт: