Акції допомоги

15 квітня 2016

Черговий етап роботи благодійного проекту "Ініціатива".

02 червня 2015

27 квітня 2015

За ініціативою центру еколого-економічних ініціатив імені О.Ф. Балацького, академія продовжує робити наше місто чистішим та охайнішим

20 квітня 2015

За ініціативою центру еколого-економічних ініціатив імені О.Ф. Балацького, академія приєдналася до загальноміської весняної толоки

17 квітня 2015

Студент академії, який пішов добровольцем захищати Україну отримав засоби захисної амуніції від Громадської організації «Банківська Академія».

17 квітня 2015

У виставковому залі "Філантроп" відкрилась виставка робіт сумської художниці Анни Черненко "У країні А…" (див. відео)