Клуб волонтерів

З вересня 2013 р. в академії функціонує клуб волонтерів - співтовариство однодумців, об’єднаних бажанням допомогти тим, хто опинився у складній життєвій ситуації, внести свій вклад у благоустрій нашого міста, організувати та прийняти участь у реалізації соціальних проектів.

Запрошуємо студентів та викладачів академії долучитися до реалізації таких благодійних заходів:

• проведення уроків комп’ютерної грамотності для дітей з малозабезпечених родин (на базі академії);
  • організація арт-майстерень (орігамі, ліплення фігур з тіста, вишивання бісером, плетіння тощо) для вихованців спеціалізованої школи для дітей з особливими потребами (на базі спецшколи);
  • створення сайту Сумського дитячого будинку ім. С.П. Супруна.
  • За додатковою інформацією звертайтеся до координатора клубу волонтерів - асистента кафедри банківської справи Малиш Ганни Анатоліївни (ауд. 266-2, вн.тел. – 53-46, моб. – (050)630 0735).

Ми Вконтакте!

Не будьмо байдужими! Давайте подамо наші міцні, дружні руки допомоги тим, хто цього потребує! Давайте разом відчуємо, як надихають, викликають повагу до самих себе надзвичайно важливі, а іноді, життєво важливі добрі справи!