Студентське волонтерство

02 червня 2015

В наш непростий час на потреби суспільства реагують волонтери, які часто підставляють своє плече своїм співгромадянам там, де виникає найбільша необхідність. Студенти гуртожитку №2 долучилися до волонтерської діяльності з метою допомоги бійцям в АТО.

18 лютого 2015

У рамках безстрокової благодійно-патріотичної акції «Допоможемо прикордонникам» студенти відвідали заставу Сумського прикордонного загону в с. Юнаківка.

16 січня 2015

Учасники клубу волонтерів «Академія добрих справ» привітали зі святами дітей із інтернатів.

06 грудня 2014

Символічною стала дата 4 грудня для представників рад гуртожитків спільно зі студкомом академії: уже вчетверте в рамках безстрокової патріотичної акції «Допоможемо прикордонникам» у кімнаті відпочинку гуртожитку №2 студенти зустрічали прикордонників Захарова Дмитра Олександровича – майора, заступника начальника прикордонної служби «Юнаківка» – та Потапова Володимира Миколайовича – старшого прапорщика.

24 жовтня 2014

"Студентами Банківської академії ми дуже задоволені. Схоплюють все на "на льоту", якісно плетуть захисні сітки для воїнів. Дуже працьовита у вас молодь!" (Волонтер М.В. Кучменко).

23 вересня 2014

Три години, які студенти провели зі своїми новими друзями, пролетіли, мов одна мить, адже брали участь у командних змаганнях та від душі веселилися усі - і школярі, і волонтери.