Козьменко Сергій Миколайович

перший понеділок кожного місяця,
з 16:00 до 18:00

Дорогі наші друзі!

Так-так, усі ви – наші друзі: наше студентство, наші випускники, абітурієнти - майбутні наші студенти і, звичайно, батьки. За 19 років існування академії усі Ви та професорсько-викладацький склад академії, співробітники утворили велику академічну сім’ю. І ми цим пишаємось! Бо, насправді, ми робимо спільну справу, стратегічна мета якої – сильна й незалежна Україна.

Сьогодні для нас особливого значення набуває зворотний зв'язок. Ми хочемо знати, що нам вдалося, а, ще важливіше, що не вдалося, над чим ще потрібно попрацювати. Ми хочемо знати про ваші успіхи і радіти разом із вами. Ми хочемо бути для Вас у нагоді, коли Вам не вистачає сил самостійно подолати життєві негаразди.

Окремо звертаюся до батьків наших студентів. Ми вдячні Вам, що ви довірили нам своїх дітей і робимо усе, щоб цю довіру виправдати. Я маю трьох дітей та двох онучок, і мені дуже близькі Ваші переживання, тому пропоную вам вільну комунікацію, дружнє спілкування, незалежно від часу, будь-якими доступними для Вас шляхами. Ми завжди на зв’язку і раді відповісти на усі ваші питання чи розвіяти сумніви.

В єдності - наша сила. Разом ми сильніші!