Біографія Козьменка С.М.

Народився 3 листопада 1961 року у селі Сухінівка Глушковського району Курської області (Росія) у родині колгоспника.

З 1969 по 1979 рік навчався у Сухінівській середній школі, яку закінчив з золотою медаллю.

У 1979 року вступив до Сумської філії Харківського політехнічного інституту. У 1984 році отримав кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю "Гідравлічні машини та засоби автоматики" та був направлений за розподілом до м. Сисерть, Свердловської області, де працював інженером-конструктором на ВО "Уралгідромаш".

У листопаді 1984 року був призваний у лави Збройних сил, де проходив службу до травня 1986 року.

Після звільнення у запас був прийнятий на роботу до Сумської філії ХПІ (Сумський державний університет) на кафедру економіки, де працював молодшим науковим співробітником, потім науковим співробітником, старшим науковим співробітником, асистентом.

З січня по вересень 1995 року працював у м. Москва у Фінансово-інвестиційний корпорації "ВЕК" на посаді директора з економіки.

У період з 1995 по 1997 рік навчався у докторантурі Інституту проблем ринку РАН.

В академії працює з 1997 року. Спочатку – доцентом кафедри банківської справи, професором та завідувачем кафедри управління та міжнародних економічних відносин (управління та зовнішньоекономічної діяльності). З 2004 по 2005 рік – професор кафедри управління Сумського державного університету. З 2005 року – проректор з наукової роботи ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України". З 01.01.2013 року - в.о. ректора ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України".