Психологічна служба

Шановні аспіранти!

Кабінет психологічної служби УАБС НБУ розміщений в аудиторії 101 (2 навчальний корпус, 1 поверх).

Практичний психолог Бахмут Світлана Миколаївна проводить індивідуальні консультації (для студентів, а також батьків та співробітників) за графіком: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00.

Про час проведення першої консультації можна домовитись під час персональної зустрічі з психологом, електронним листуванням чи зателефонувавши на номер: 665-181, моб. телефон: (050) 1840753.

Людина може відчувати найрізноманітніші почуття і відчуття: радість і розчарування, надію і досаду, біль і щастя, страх і впевненість, гнів і задоволення, агресію і провину, і багато-багато іншого, а, можливо, Ви відчуваєте життєву кризу, або на порозі якогось вибору… Як розібратися у всьому, зрозуміти себе, вміти справлятися з усім цим?! Як змінити якість життя, якщо вона, раптом, перестала влаштовувати?! Як подолати "внутрішні конфлікти" та уникнути "комунікативних конфліктів", як придбати особистісну зрілість, і, головне, - як відкрити в собі любов до життя і до…самого себе. На ці, та на багато інших питань, разом з Вами, відповість психолог, побуде з Вами поруч, надасть професійну психотерапевтичну консультацію.

Сподіваюсь бути Вам корисною!