Членство в асоціаціях

Академія є членом міжнародних асоціацій та об'єднань:

  • "BSUN" - Міжнародна асоціація університетів Чорноморського регіону (м. Констанца, Румунія). BSUN об'єднує більше 100 університетів, що представляють такі країни як: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Болгарія, Грузія, Греція, Молдавія, Румунія, Сербія, Туреччина та Україна. Членство у цій організації надає можливість науковцям академії реалізовувати свої знання та вміння при виконанні спільних міжнародних дослідницьких проектів, які пропонуються Парламентською Асамблеєю Чорноморського Економічного Співробітництва (ПАЧЕС).
  • "ERF" - Міжнародний форум економічних досліджень (м. Стамбул, Туреччина). Членство у цій організації надало можливість групі науковців академії впродовж 2013 року брати участь міжнародному науково-дослідницькому проекті "Грошово-кредитна політика та фінансова стабільність на ринках, що розвиваються" на замовлення Всесвітнього банку та Національного бюро економічних досліджень США (NBER). Результатом проведених досліджень буде преведено підсумкову науково-практичну конференцію у м. Стамбул на базі університету Коч-Тусеід за підтримки Центрального банку Туреччини.
  • "ERA" - міжнародна академічна мережа (м. Росрат, Німеччина), яка підтримує співпрацю між університетами, забезпечує підтримку мобільності студентів та викладачів, практику студентів, спільні наукові дослідження та проведення міжнародних конференцій. Мережа функціонує з 2005 року. До її складу входять 227 університетів та спеціалізованих коледжів переважно економічного профілю з 61 країни.

Академія включена до реєстру учасників Глобального договору ООН (United Nations Global Compact), що дозволяє отримувати актуальну інформацію про соціальну активність іноземних освітніх закладів та установ.

У 2013 році академія скористалася запрошенням і увійшла до інформаційного простору таких дослідницьких установ, як: "Фінансовий центр Хелаба" (м. Франкфурт, Німеччина), "Банк Міжнародних Розрахунків" (BIS) (м. Базель, Швейцарія), Центр Економічних досліджень і післядипломної освіти "CERGE-EI" (м. Прага, Чехія), "Американська Асоціація Банкірів" (м. Вашигтон, США) та "Асоціація польських банків" (м. Варшава, Польща). Від зазначених установ академія систематично отримує інформаційні матеріали з дослідженнями, статистикою, аналітикою та науковими публікаціями з питань грошової та фінансової стабільності. Отримані матеріали опрацьовуються науковцями академії та використовуються як у навчальному процесі так і в науково-дослідний роботі.