Співробітництво викладачів кафедри міжнародної економіки ННІ БТ

Викладачі кафедри міжнародної економіки були включені до складу Центру з корпоративного управління та регулювання University of Bath, Великобританія

Нещодавно професор кафедри міжнародної економіки Костюк О. М., та доцент кафедри Мозговий Я. І. отримали запрошення від Професора Ані Залевської, директора центру з корпоративного управління та регулювання University of Bath (Великобританія), увійти до складу центру в якості асоціативних членів.

Центр з корпоративного управління та регулювання (CGR) є провідною академічною і дослідницькою організацією, що поєднує експертів з різних галузей соціальних наук (бухгалтерський облік, фінанси, економіка, фінанси, право, менеджмент і політологія). Метою центру є побудова платформи для стимулювання міжнародних дослідницьких проектів і розвитку комунікацій для міжсекторальних досліджень в галузі корпоративного управління та регулювання задля оптимізації роботи компаній та наглядових процедур і засобів.

Центр включає в себе експертів з Великобританії, США, Бразилії, Китаю, Іспанії, Чилі і, тепер, України. З повним список членів центру можна ознайомитись за цим посиланням.

Співробітництво проф. Костюка О. М. з проф. Залевською розпочалось з міжнародної конференції “Improving financial institutions: the proper balance between regulation and governance” в 2012 році (м. Гельсінкі, Фінляндія), де проф. Костюк був співголовою конференції, а Мозговий Я. І. доповідачем.

Розширення персональних міжнародних контактів викладачів УАБС сприятиме започаткування нових міжнародних наукових проектів та посилення позицій нашого ВНЗ у міжнародній науковій спільноті.

Інформацію підготував

доцент кафедри міжнародної економіки