Наші партнери

Успішне партнерство академії із профільними закордонними навчальними закладами, фінансово-кредитними установами та освітніми організаціями є запорукою наближення навчального процесу академії до міжнародних освітніх стандартів, як основи для інтеграції її освітньої, наукової і культурної сфер у міжнародний освітній простір.

Спільно з іноземними партнерами академія проводить щорічні міжнародні конференції як в Україні, так і за її межами. Успішно впроваджуються спільні наукові проекти за підтримки міжнародних грантових програм та науково-дослідних організацій.

Організовано систематичне практичне навчання студентів академії у Вищій школі Дойче Бундесбанку - Університеті прикладних наук (м. Хахенбург, Німеччина), Вищій банківській школі м. Хожув (Польща), Банківському інституті "Висока Школа" (м. Прага, Чеська Республіка), Університеті Неаполя (Італія), Університеті м. Гьорліц/Циттау (Німеччина), Університеті Матея Бела (м.Банська Бистриця, Словаччина), де студенти вивчають питання діяльності центральних банків Європейських країн, специфіку їх діяльності та функціонування.

В академії успішно впроваджуються міжнародні програми обміну з можливістю отриммання диплому європейського вищого навчального закладу - Університету Лінк Кампус (м. Рим, Італія) або Університету Лінеус (м. Векше, Швеція).

Велике значення у підготовці кваліфікованих фахівців відіграє партнерство академії з банками, страховими компаніями, фінансово-кредитними установами та підприємствами різних регіонів України, на базі яких студенти проходять навчальну, виробничу, переддипломну практику, а випускники - отримають робочі місця.