Інформаційний центр ЄС поповнився німецькомовними виданнями наданими Програмою DAAD

25 травня 2016 р. Інформаційний центр ЄС СумДУ поповнив свій бібліотечний фонд німецькомовними виданнями наданими Німецькою службою академічних обмінів DAAD.

Колекцію книг привіз до м. Суми пан Карстен Грюнвальдт, лектор Програми DAAD, і офіційно передав їх проф. Ірині Д'яконовій, директору навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС". Це - більше сотні книг німецькою мовою: художня, історична, краєзнавча, суспільствознавча, спортивна література, альбоми з архітектури та урбаністики.

Під час зустрічі, проф. Ірина Д'яконова наголосила, що одним із важливих напрямків діяльності Інформаційного центру ЄС СумДУ є підтримка і розвиток німецькомовного клубу, який охоплює кілька різноформатних проектів:

"Німецькомовний кіноклуб", керівником якого є пан Карстен Грюнвальдт, лектор Програми DAAD.

Німецькомовний студентський клуб "Молодіжні дебати" ("Jugend debattiert"), керівник - Лариса Сисоєва, к.е.н., доцент кафедри банківської справи;

Методичні семінари та тренінги Сумського осередку Асоціації українських германістів. Координатор - Марія Сушко-Безденежних, старший викладач кафедри іноземних мов.

Таким чином, своєю діяльністю, через тренінги, фестивалі, семінари та презентації німецькомовний клуб охоплює німецькомовних школярів, студентів та викладачів-германістів м. Суми.

Пан Грюнвальдт зазначив, що Програма DAAD схвально оцінює діяльність німецькомовного клубу, ініціативи та прагнення викладачів до створення нових проектів, участі у грантових програмах.

Ознайомитися з книгами та взяти їх для користування можна в бібліотеці ННІ БТ «УАБС» СумДУ, вул. Покровська, 9/1, зал № 213.

В цей же день пан Карстен Грюнвальдт провів для викладачів-германістів методичний семінар щодо форм та методів викладання іноземної мови.

daad1 daad2 daad3 daad4 daad5 daad6 daad7 daad8 daad9

Начальник центру бізнес-комунікацій