Студентські конференції

20 квітня 2016

19 квітня у бібліотеці УАБС доценти гуманітарної кафедри кандидат історичних наук Зякун Алла Іванівна та кандидат філологічних наук Кулішенко Людмила Анатоліївна разом зі студентами провели засідання студентського наукового гуртка «Українознавчі студії: мова, культура, історія».

14 квітня 2016

12 квітня на кафедрі економічної кібернетики пройшов круглий стіл на тему «Сучасні інформаційні технології та методи моделювання в банківській сфері», приурочений до Тижня кібернетики.

01 квітня 2016

Студентка бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит» (Фінанси) Тетяна Бочкарьова та магістр спеціальності «Фінанси» Мерщій Борис взяли участь у І Міжнародному науково-практичному семінарі студентів і молодих учених «Фінанси місцевого самоврядування: стан, проблематика і перспективи розвитку»

31 березня 2016

Англомовні презентації в рамках проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції.

12 листопада 2015

В Інформаційному центрі Європейського Союзу, який діє в науковій бібліотеці академії, за ініціативи Представництва ЄС в Україні 10 листопада 2015 року відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу».

06 червня 2015

5 червня 2015 р. о 10 годині у літературній вітальні наукової бібліотеки академії розпочала роботу Х Міжнародна науково-практична конференція "Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика".