Конкурси студентських наукових робіт

14 квітня 2016

Студентка спеціальності «Економічна кібернетика» Коркішко Анастасія зайняла ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

29 березня 2016

Студентка бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит» (Фінанси) Тетяна Бочкарьова виборола ІІІ місце під час фінального етапу ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», що відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

15 травня 2015

14 травня 2015 року відзначилося святковим концертом з підбиттям підсумків конкурсів Тижня факультету банківських технологій і нагородженням переможців.

22 квітня 2015

18 квітня у Сумах відбувся перший вільний конкурс читців поезії та прози “Джинсовий поет”, який проводився за ініціативою театру танцю “Артес” та приватної гімназії “Просперітас”.

20 квітня 2015

7 квітня в Хмельницькому національному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Інформаційні технології».

07 квітня 2015

2 квітня в Харківському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа», на якій студенти, найдосвідченіші в питаннях проблем та перспектив розвитку банківської системи України, презентували результати наукових досліджень.