Мільчакова Анна Сергіївна

Аспірант кафедри міжнародної економіки.

Сфера наукових інтересів: міжнародний ринок, стратегічне управління

Народилась у м. Суми, Україна в 1991 році/

Закінчила факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Міжнародна економіка" (2013 р.), отримала диплом магістра. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2015 року/

Опубліковані праці:

Статті:

• Марченко А. Шляхи інтеграції України до ЄС на прикладі Польщі/ А. Марченко, Г. Пересадько, К. Ніколаєва // Розвиток міжнародних відносин та зовнішньоекономічної діяльності підприємств України за сучасних умов: матеріали "Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених". – Донецьк: ДонДУУ. - 2010. – С. 70.
  • Марченко А. Франчайзинг як засіб інтеграції української економіки у світову спільноту: проблеми та перспективи/ К.Ніколаєва, Ю.Чала, А. Марченко// Західноукраїнський науковий вісник: матеріали конференцій. – Івано-Франківськ: ГО "ЗУНТ".- 2011. – №2. – С. 22.

Тези:

• Мільчакова А. С. Особливості закордонного досвіду розробки ефективного механізму стратегічного управління в банку при виході на міжнародний ринок / А. С. Мільчакова // Молодіжний науковий вісник Української академії банківської справи НБУ, Серія: Економічні науки. Збірник наукових праць студентів, магістрантів та молодих вчених. – Суми: УАБС НБУ, 2013. – №4. – С. 544-554.
  • Мільчакова А. С. Особливості закордонного досвіду розробки ефективного механізму стратегічного управління в банку при виході на міжнародний ринок / А. С. Мільчакова // Фінансово-економічні проблеми сучасного світу шляхи та перспективи їх вирішення на макро-, мікро- та мегірівнях. Тези доповідей на 2 всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених 23 лютого 2013 р. / За заг. ред. П.І. Сокуренка. – Кременчук : ПП Щербатих, 2013. – С. 169-170.