Токаренко Марина Олегівна

Аспірантка кафедри міжнародної економіки

Народилася у м. Суми у 1990 році.

Закінчила факультет економіки та менеджменту ДВНЗ "Сумський державний університет" за спеціальністю "Фінанси та кредит" (2012 р.) отримала диплом магістра. В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2015 року.

Список опублікованих праць:

Тези доповідей:

• Козін Е. Г. Проблематика розвитку страхового ринку України на сучасному етапі [Текст] / Е. Г. Козін, М. Токаренко // Економічні проблеми сталого розвитку : тези доповідей науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів і студентів факультету економіки та менеджменту, присвяченої дню науки в Україні, Суми, 18-22 квітня 2011 року / Відп. за вип. А.Ю. Жулавський. — Суми : СумДУ, 2011. — Ч.3. — С. 126-127.
  • Рубанов П. М. Теоретичні проблеми визначення структури капіталу підприємства [Текст] / П. М. Рубанов, М. О. Токаренко // Економічніпроблемисталогорозвитку : тези доповідей науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів і студентів факультету економіки та менеджменту, присвяченої дню наукив Україні, Суми, 18-22 квітня 2011 року / Відп. завип. А.Ю. Жулавський. — Суми : СумДУ, 2011. — Ч.3. — С. 28-29.
  • Рубанов П. М. Управління позиковими джерелами фінансування підприємств в умовах фінансової кризи [Текст] / П. М. Рубанов, М. О. Токаренко // Економічні проблеми сталого розвитку : матеріалидоповідейМіжнародноїнауково-практичної конференції, присвяченої 20-річчю наукової діяльності ф-ту економіки та менеджменту СумДУ, м. Суми, 3-5 квітня 2012 р. / Відп. завип. О.В. Прокопенко. — Суми : СумДУ, 2012. — Т.2. — С. 137-139.