Обліково-фінансовий факультет

 
Декан
Савченко Тарас Григорович
д.е.н, доцент
 
 
 
Заступник декана
Люта Ольга Василівна
к.е.н, доцент
 

Обліково-фінансовий факультет готує фахівців за спеціальностями, що користуються підвищеним попитом на ринку праці: "Облік і аудит", "Фінанси і кредит" та "Управління фінансово-економічною безпекою".

На факультеті проводиться активна робота щодо розробки та застосування новітніх комп'ютерних програм у процесах фінансового аналізу та бухгалтерського обліку. Ділові ігри, тематичні конкурси і турніри, участь у наукових форумах за межами академії сприяють зміцненню професійних знань студентів. Студенти факультету підтверджують високий рівень своїх знань щорічно займаючи призові місця на всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах з математики, управлінського, бухгалтерського, фінансового обліку, іноземної мови тощо.

Випускники факультету гідно підтримують імідж академії, використовуючи набуті знання під час професійної діяльності у банках, страхових та лізингових компаніях, кредитних спілках, інвестиційних фондах, а також у інших фінансових установах. Також випускники факультету працюють фінансистами, бухгалтерами, аудиторами тощо в органах державного управління та підприємствах реального сектора економіки.

На обліково-фінансовому факультеті працюють високоосвічені фахівці: понад 75 відсотків викладачів мають наукові ступені та значний практичний досвід роботи.

Професорсько-викладацький склад факультету – це колектив однодумців, який приділяє велике значення питанням багаторівневої підготовки фахівців для фінансово-банківської сфери, формуванню національних орієнтирів розвитку фінансового сектора економіки та вивченню і адаптації світового досвіду у даній галузі.

Наукові інтереси колективу також зосереджені на дослідженні проблем використання національних стандартів бухгалтерського обліку, вдосконалення фінансового, податкового та управлінського обліку, а також вивченні напрямків розвитку аудиту. Викладачі не обмежуються досягненнями вітчизняної науки, постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть активну участь у роботі міжнародних та вітчизняних наукових конференцій, публікують десятки актуальних наукових статей у фахових виданнях.

Майбутні фахівці у повному обсязі забезпечені навчально-методичною та довідковою літературою.

На факультеті є денна та заочна форми навчання.

Склад факультету:

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту
тел. (0542) 665-092
Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Журавка Федір Олександрович

Кафедра фінансів
тел. (0542) 665-093
Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Фролов Сергій Михайлович

Кафедра управління та фінансово-економічної безпеки
тел. (0542) 665-045
Завідувач кафедри – доктор економічних наук, доцент Балацький Євген Олегович

Кафедра фізичного виховання
тел. (0542) 665-012
Завідувач кафедри – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Пилипей Леонід Петрович

Склад методичної ради обліково-фінансового факультету

Контакти:

Полякова Лариса Борисівна, диспетчер (напрям підготовки "Фінанси і кредит").
Тел. (0542) 665-051 (внутрішній 52-01).

Мірошниченко Ганна Олександрівна, диспетчер (напрям підготовки "Облік і аудит").
Тел. (0542) 665-051 (внутрішній 52-04). e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші сторінки у соціальних мережах: Вконтакте, Facebook.

Навчальний корпус №2, 1-й поверх, ауд. 115.