Програма обміну з Центрально-європейським університетом для студентів-бакалаврів

Куратор програми - к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки Мазило Т.В. (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

У рамках угоди між Академією і Центрально-європейським університетом (м. Скаліце, Словаччина) студенти-бакалаври Академії спеціальності "Міжнародна економіка" мають можливість навчатися одночасно у двох ВНЗ за спільною навчальною програмою "Міжнародні відносини і економіка". Програми розроблені для І-го (бакалавр) та ІІ-го (магістр) ступенів. Навчання у ЦЕУ може відбуватися очне, заочне або дистанційно англійською або українською мовами.

Співпрацюючи університети надають студентам спільної навчальної програми однакові умови навчання та користування їх інфраструктурою, з умовами, якими користуються студенти інших акредитованих у цих університетах навчальних програм.

Навчання завершується після виконання всіх необхідних вимог, передбачених спільною навчальною програмою:

• успішне вивчення всіх обов’язкових, вибіркових та факультативних предметів;
  • отримання 180 кредитів;
  • успішне складання державного іспиту та випускної роботи.

Після успішного завершення програми студент має можливість отримання одразу двох дипломів:

• диплому бакалавра Центрально-європейського університету Словакії за спеціальністю "Міжнародні відносини"
  • диплом бакалавра УАБС за спеціальністю "Міжнародна економіка"

Згідно угоди Центрально-Європейський університет у м. Скаліца надає візову підтримку викладачам та студентам, які беруть участь у реалізації та виконанні спільної навчальної програми. Витрати на навчання за спільною навчальною програмою (транспорт, проживання, харчування, страхування тощо) несе студент.