Програма обміну з університетом Лінк Кампус для студентів-бакалаврів

Куратор програми - д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки

Студенти академії спеціальності "Міжнародна економіка" можуть обирати серед трьох англомовних програм, пропонованих Лінк Кампус для отримання диплому бакалавра:

• Law & International Finance (Право та міжнародні фінанси).
  • Management & Innovation (Менеджмент та інновації).
  • Law & Economics (Право та економіка).

Студенти академії протягом року навчання мають успішно завершити 6 курсів однієї із програм та написати випускну роботу. Три із шести курсів є загальними для вивчення незалежно від обраної програми. Перелік обов’язкових курсів:

Для ОКР "Бакалавр" (B.A.):

• Вступ до приватного права (Introduction to Private Law) - 9 кредитів.
  • Корпоративне право (Company Law) - 9 кредитів.
  • Друга іноземна мова (Second Language) - 6 кредитів.

Перелік обов’язкових курсів відповідно до обраної програми:

ОКР Назва програми Курси, кількість кредитів
Бакалавр Law & International Finance
(Право та міжнародні фінанси)
Міжнародне податкове право (International Fiscal Law) - 9 кредитів
Аудит/Фінансовий аналіз (Auditing/Financial Statement Analysis) - 6 кредитів
Фіскальна політика ЄС (Fiscal Policies of European Union) - 6 кредитів
Management & Innovation (Менеджмент та інновації) Право інтелектуальної власності (Intellectual Property Law) - 9 кредитів
Бізнес планування та аналіз (Business Plan & Performance Analysis) - 6 кредитів
Технології менеджменту (Management Technologies) - 6 кредитів
Law & Economics
(Право та економіка)
Публічне та адміністративне право (Public & Administrative Law) - 9 кредитів
Банківське право/Право ЄС (Banking Law /European Union Law) - 6 кредитів
Економіка оподаткування (Economics of Taxation) - 6 кредитів

По закінченню програми студенти отримують диплом бакалавра, який цілком визнається у країнах ЄС. Також студент отримує диплом УАБС.

За домовленістю з італійською стороною, для студентів академії діють особливі умови оплати за навчання: вони отримують знижку на оплату у розмірі 35 відсотків і оплата навчання за рік для студентів академії складає 6000 Євро. Зауважимо, що загальна вартість навчання для студентів з Італії на програмі для отримання диплому бакалавра за увесь період навчання складає 38000 Євро.

Відзначимо також, що серед базових умов є самостійна оплата студентом свого перебування в Італії. На час навчання в Італії студентам оформлюється індивідуальний графік навчання в академії. Відбір серед бажаючих навчатися на програмах в Італії проводиться конкурсною комісією кафедри міжнародної економіки та погоджується з деканатом банківських технологій. За більш детальною інформацією необхідно звертатись на кафедру міжнародної економіки (аудиторії 320 та 321).