Програма обміну з університетом Лінк Кампус для студентів-магістрів

Куратор програми - д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки

Студенти академії спеціальності "Міжнародна економіка" можуть обирати серед трьох англомовних програм, пропонованих Лінк Кампус для отримання диплому магістра:

• Law & International Finance (Право та міжнародні фінанси).
  • Management & Innovation (Менеджмент та інновації).
  • Law & Economics (Право та економіка).

Студенти академії протягом року навчання мають успішно завершити 6 курсів однієї із програм та написати випускну роботу. Три із шести курсів є загальними для вивчення, незалежно від обраної програми. Перелік обов’язкових курсів:

Для ОКР "Магістр" (M.A.):

• Теорія фірми (Theory of the Firm) - 9 кредитів.
  • Теорія прийняття рішень та управління знаннями (Decision Theory and Knowledge Management) - 9 кредитів.
  • Міжнародне порівняльне комерційне право (International Comparative Business Law) - 9 кредитів.

Перелік обов’язкових курсів відповідно до обраної програми:

ОКР Назва програми Курси, кількість кредитів
Магістр Law & International Finance
(Право та міжнародні фінанси)
Проектне фінансування (Project Financing) - 9 кредитів
Об’єднання бізнесу (Business Combinations) - 9 кредитів
Оцінка бізнесу та Дью Ділідженс процедури (Business Valuation & Due Diligence) - 6 кредитів
Management & Innovation (Менеджмент та інновації) Підприємництво та сімейний бізнес (Entrepreneurship & Family Business) - 9 кредитів
Проектний менеджмент (Project Management) - 9 кредитів
Е-бізнес та менеджмент послуг (E-Business / Service Management) - 6 кредитів
Law & Economics
(Право та економіка)
Публічно-приватне партнерство (Public – Private Partnership) - 9 кредитів
Економічне право (Economic and Financial Market Law) - 9 кредитів
Правові системи/Адміністративне право (Comparative Law Systems / Administrative Law) - 6 кредитів

По закінченню програми студенти отримують диплом магістра, що цілком визнається у країнах ЄС. Також студент отримує диплом УАБС.

За домовленістю з італійською стороною, для студентів академії діють особливі умови оплати за навчання: вониотримують знижку на оплату у розмірі 35 відсотків і оплата навчання за рік для студентів академії складає 6000 Євро. Зауважимо, що загальна вартість навчання для студентів з Італії на програмі для отримання диплому бакалавра за увесь період навчання складає 38000 Євро.

Відзначимо також, що серед базових умов є самостійна оплата студентом свого перебування в Італії. На час навчання в Італії студентам оформлюється індивідуальний графік навчання в академії. Відбір серед бажаючих навчатися на програмах в Італії проводиться конкурсною комісією кафедри міжнародної економіки та погоджується з деканатом банківських технологій. За більш детальною інформацією необхідно звертатись на кафедру міжнародної економіки (аудиторії 320 та 321).