«  Листопад 2017  »
6789101112
13141516171819
27282930
Підсумки проекту «I Love My Motherland» в ННІ БТ «УАБС» СумДУ від ГО «Рада молодих вчених» та Центру ARMG

У науковій бібліотеці Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету відбувся фінал конкурсу «I Love My Motherland» (Я люблю свою Батьківщину), який реалізовувався ГО «Рада молодих вчених» та Центром соціально-економічних досліджень та академічної мобільності ARMG за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

26 травня 2016 р. у коворкінг-просторі наукової бібліотеки ННІ БТ «УАБС» СумДУ відбувся завершальний етап проекту «I Love My Motherland» - фінал та урочиста церемонія нагородження кращих відеоробіт школярів м. Суми та Сумської області.

Любов до Батьківщини є головним атрибутом національної ідентичності будь-якої нації. Події останніх років довели згуртованість української нації, проте й продемонстрували неглибокі знання, особливо серед молоді, про українську історію, спадщину та самобутність, а також про історію малої Батьківщини. Саме тому, цей проект був спрямований на поширення знань про рідний край, утвердження моральних, духовних та загальнолюдських цінностей серед школярів, а також, враховуючи Указ Президента України №641/2015 щодо проголошення 2016 року - Роком англійської мови в Україні, на вивчення англійської мови як мови міжнародного спілкування, набуття учнями старшого шкільного віку Сумської області знань, навичок та інших компетенцій поза системою освіти.

Проект «I Love My Motherland» реалізовувався ГО «Рада молодих вчених» спільно з Центром ARMG за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Спонсорами проекту виступили ПАТ Банк «ТРАСТ», ПАТ «Страхова компанія «Універсальна», Інтернет-магазин «Compservice» та компанія «CIP» (Центр міжнародних програм).

Об’єктивність оцінювання забезпечило компетентне журі конкурсу: Лариса Миколаївна Павловська - начальник відділу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації; Сергій Анатолійович Бортник – керуючий Сумською регіональною дирекцією Банку «Траст»; Євген Вікторович Стеценко – заступник керуючого по розвитку мережі та корпоративного бізнесу Сумської регіональної дирекції Банку «Траст»; Алла Долгуцька – координатор програми Work and Travel USA у регіональному представництві Центру міжнародних програм – С.І.Р.; Фелікс Редька - спеціаліст по роботі с громадськістю інтернет-магазину «Compservice»; Христина Бондаренко – головний редактор програмного відділу телеканалу UA:SUMY; Єгор Подопригора – креативний директор студентської телестудії «ZTV».

Майже місяць 8 команд з шкіл м. Суми та Сумської області були справжніми творцями кінематографу та намагалися розкрити у своїх відеороботах таку складну, серйозну та нагальну тему як любов до Батьківщини. На офіційному каналі ГО «Рада молодих вчених» в Youtube розміщено для вільного перегляду усі відеороботи.

Протягом тижня у соціальних мережах відбувалося голосування на кращу відеороботу в номінації «Приз глядацьких симпатій», переможцем якого стала «Young and Active» Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №25. При цьому показовим є те, що у голосуванні взяло участь 3574 особи, а на офіційному каналі ГО «Рада молодих вчених» в Youtube кожну з відеоробіт переглянуло, щонайменше, 1100 осіб.

За оцінками журі дипломом ІІІ ступеня була нагороджена команда Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9. Виборола ІІ місце у конкурсі команда «Young and Active» Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №25. Майже одноголосно кращим відеороликом була визнана робота команди «Кадет» Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка.

Щиро вітаємо всіх учасників! Дякуємо, що долучилися до проекту і залишилися небайдужими до рідної Батьківщини.

001-30052016 002-30052016 003-30052016 004-30052016 005-30052016

Інформацію підготували
старший викладач кафедри банківської справи
Ласукова А.С.