«  Вересень 2017  »
Підвищення кваліфікації студентів  та викладачів ННІ БТ

Викладачі та студенти інституту стажувались в кредитних та фінансових інституціях Чеської Республіки

Традиційно у травні студенти та викладачі інституту мали можливість підвищити рівень своєї професійної кваліфікації в кредитних та фінансових інституціях Чеської Республіки. Програма підвищення кваліфікації проходила в два етапи. На першому етапі – у формі дистанційного навчання (з 18 по 29 квітня 2016) викладачі інституту (Семеног Андрій, Чернега Катерина) опановували лекційні курси за темами: Європейська фінансова політика; Актуальні проблеми банківського сектору Чехії (лектор – Ing. P. Stepanek, Ceska bankovni asociace); Макроекономічне прогнозування та перспективи розвитку Чеської Республіки (лектор – Mgr. O. Lopusnik, Ministerstvo financi CR); Ефективність банківського бізнесу (Ing F. Klufa, experiences of the CSOB).

На другому етапі з 03 травня по 08 травня 2016 викладачі проходили стажування в Міністерстві фінансів Чеської Республіки, Банківській асоціації Чеської республіки, Комерційному банку CSOB.

У тижні підвищення кваліфікації прийняли участь і студенти інституту напрямку підготовки «Фінанси і кредит» Калантай Ярослав, Твердохліб Юлія, Хавро Валерія, Зубко Надія. Вони взяли участь у VІІІ міжнародному практичному семінарі «Особливості функціонування кредитних та фінансових установ Чеської Республіки», що проходив з 03 по 08 травня 2016 року на базі Банківського інституту висока школа м. Прага.

За результатами підвищення кваліфікації та семінару викладачі і студенти отримали сертифікати від організатора заходів Ф. Павелки, ректора Банківського інституту висока школа м. Прага. Професор відзначив високий професійний рівень викладачів та студентів, їх комунікабельність та вміння, як слухати так і задавати цікаві питання. Професор Ф. Павелка висловив сподівання на подальший розвиток дружніх стосунків між вишами.

Також під час перебування нашої делегації в м. Прага укладено договір подальшої міжнародної навчально-наукової співпраці між Сумським державним університетом в особі ректора, проф. Васильєва А.В. та Банківським інститутом висока школа м. Прага в особі ректора, д-ра Франтішека Павелки. Термін дії договору 5 років.

Fin-16-05-2016-001 Fin-16-05-2016-002 Fin-16-05-2016-003

Інформацію підготували
координатор проекту від кафедри фінансів
доцент Рябушка Л.Б.
доцент кафедри фінансів Семеног А.Ю.