«  Травень 2019  »
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Академія отримує грант від Міжнародного фонду «Відродження»

25 грудня завідувач кафедри міжнародної економіки Петрушенко Ю.М. відвідав центральний офіс МФ «Відродження» у м. Києві для підписання угоди про реалізацію проекту «Адвокація права на освіту внутрішньо переміщених осіб у сумських ВНЗ».

Проект Центру соціально-економічних досліджень та академічної мобільності та громадської організації «Рада молодих вчених» став переможцем конкурсу грантів «Громадський аудит забезпечення права на освіту внутрішньо переміщених осіб» від Міжнародного фонду «Відродження». Міжнародний фонд “Відродження” є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.

Місія фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян. За час своєї діяльності Міжнародний фонд "Відродження" надав неурядовим організаціям України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам і видавництвам грантів на суму понад 110 мільйонів доларів США. Як приклад, саме завдяки фінансовій підтримці МФ «Відродження» в Україні було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання.

Метою проекту «Адвокація права на освіту внутрішньо переміщених осіб у сумських ВНЗ» є виявлення та вирішення проблем, що виникають у внутрішньо переміщених осіб, які навчаються у ВНЗ м. Суми. В ході реалізації проекту передбачається провести громадський моніторинг забезпечення права на освіту внутрішньо переміщених осіб у 4-х ВНЗ м. Суми: ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України»; Сумський державний університет; Сумський національний аграрний університет; Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.

Очолювати робочі групи проекту будуть керівники центру ARMG Васильєва Т.А. та Петрушенко Ю.М., до яких можна звернутись у разі виникнення питань.

При підписанні угоди про реалізацію проекту в центральному офісі МФ «Відродження» був присутній представник Департаменту вищої освіти МОН, який наголосив про велику зацікавленість міністерства в альтернативних дослідженнях стану забезпечення права на освіту внутрішньо переміщених осіб.

Термін реалізації проекту: лютий-квітень 2015 року.

Інформацію підготував
завідуючий кафедри міжнародної економіки,
доц., к.е.н.
Петрушенко Ю. М.