«  Травень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Навчальний рік починаємо з грантів Європейського Союзу

До академії надійшло підтвердження про перемогу двох модульних проектів за грантовою програмою ЄС Еразмус+.

"Центром соціально-економічних досліджень та академічної мобільності" ("ARMG") постійно проводиться робота з підготовки та подання наукових та освітніх проектів до міжнародних грантових програм та фондів. Така робота має позитивний результат.

Виконавче агентство ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) оголосило офіційні результати конкурсу 2014 р. за напрямом Жана Моне Програми Еразмус+ (ERASMUS + Programme: Jean Monnet Action).

Загалом на конкурс було подано 493 проекти з усього світу, з яких було відібрано для фінансування 138 проектів. Серед них будуть грантовані 10 проектів від семи українських університетів і громадської організації. Загальний бюджет складає близько 300 тис. євро. Відрадно, що серед проектів-переможців будуть грантовані два проекти академїї:

Проект №: 553581-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE "Financial aspects of the European integration projects: summer/winter schools for young researchers and post-graduate students" ("Фінансові аспекти європейської інтеграції: літні/зимові школи для молодих дослідників та студентів"). Грант - 22 176,00 Euro.

Координатор - Сисоєва Л.Ю., к.е.н., доцент кафедри банківської справи.

Мета цього проекту - розробка модуля для викладання лекцій та проведення науково-дослідницької роботи з тематики розвитку та поширення євроінтеграційних процесів на фінансовому ринку. В рамках цього проекту молоді вчені та аспіранти, які зацікавлені у вивченні теоретичних засад та практичних аспектів інтеграційних процесів, що мають місце в європейському фінансовому просторі, беруть участь у академічних курсах, що проводяться на базі літніх та зимових шкіл. Проект має науково-дослідне спрямування і тому всі молоді вчені, що стануть слухачами літніх та зимових курсів, можуть долучитися до науково-дослідницької роботи з питань європейської фінансової інтеграції.

Проект №: 553582-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE "European studies of financial education: research and dissemination of European experience in the field of financial education among different population" ("Європейські студії освіти з фінансів: дослідження та розповсюдження європейського досвіду в галузі освіти з фінансів серед населення"). Грант - 17 892,00 Euro.

Координатор - Євченко Н.Г., к.е.н., доцент кафедри банківської справи.

Загальною метою проекту є підвищення рівня фінансової обізнаності та фінансової безпеки громадян шляхом організації Європейської студії фінансової просвіти, що сприятиме передачі знань європейського досвіду різним категоріям населення та формуванню практичних навичок грамотної фінансової поведінки. Цільовою групою проекту будуть вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі вищих навчальних закладів, працівники центрів зайнятості, працівники органів місцевої влади та самоврядування, волонтери громадських організацій, студенти, школярі.

Очікуваними результатами проекту є об’єднання та співпраця закладів усіх ланок освіти, координація діяльності науковців і педагогів з метою популяризації в суспільстві ідеї фінансової грамотності та підвищення рівня фінансової обізнаності населення. В свою чергу розвиток фінансової грамотності є основою зміцнення середнього класу, ощадної поведінки населення, макроекономічної стабільності і розвитку фінансового сектора, що сприятиме інтеграції України до європейського економічного простору.

Повний список проектів-переможців Програми Еразмус+ за напрямом Жана Моне. Проекти академії - №№12, 110.

Інформацію підготував
провідний фахівець науково-дослідного центру