«  Вересень 2017  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Обговорення міжнародного досвіду забезпечення якості вищої освіти

26 грудня у малому конференц-залі наукової бібліотеки академії відбулась зустріч представників ДВНЗ "УАБС НБУ" з координатором міжнародного проекту Tempus "Trust": "Національна система забезпечення якості і взаємної довіри в системі вищої освіти", кандидатом педагогічних наук, професором, Заслуженим працівником освіти України Копієвською Ольгою Рафаїлівною.

Проект Tempus "Trust" об'єднує всіх головних учасників освітніх процесів для розробки нової стратегії забезпечення якості вищої освіти та підходів до прозорої та неупередженої оцінки якості освіти, в основу яких покладено Європейські практики, що базуються на "трикутнику": освіта - дослідження - інновації згідно з Лісабонською стратегією.

УАБС НБУ

У процесі спілкування Ольга Рафаїлівна детально розкрила ключові аспекти формування системи забезпечення якості і взаємної довіри у вищій освіті ряду Європейських країн: Фінляндії, Португалії, Словенії та Германії. Також були озвучені практичні аспекти впровадження європейського досвіду у вищих навчальних закладах – партнерах проекту Tempus "Trust".

По закінченню презентації відбулось жваве обговорення можливостей та перспектив використання передового закордонного досвіду для підвищення якості і взаємної довіри у вищих навчальних закладах України. Підсумовуючи результати зустрічі проректор, професор Школьник Інна Олександрівна підкреслила цінність отриманої інформації для подальшого удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості в академії, а також перспективність подальшої співпраці з Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв представником якої є Копієвська Ольга Рафаїлівна.

Інформацію підготував
декан обліково-фінансового факультету