«  Липень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Студентка УАБС – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит» (Фінанси) Тетяна Бочкарьова виборола ІІІ місце під час фінального етапу ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», що відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тетяна Бочкарьова представляла результати наукової роботи на тему: «Особливості діяльності фінансових конгломератів на вітчизняному та світовому фінансових ринках». Науковий керівник – доцент кафедри фінансів Вікторія Михайлівна Кремень.

23-25 березня на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит». На науково-практичній конференції представники 35 вишів України захистили 41 наукову роботу.

Під час виступу Тетяни на підсумковій науково-практичній конференції галузева конкурсна комісія конкурсу відмітила високий рівень професійної і наукової підготовки студентки академії, вміння вести дискусію та аргументувати власну позицію.

У роботі галузевої конкурсної комісії, що здійснила оцінювання виступів студентів, взяли участь 30 провідних науково-педагогічних працівники, які представляли 16 ВНЗ України, у тому числі доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Рекуненко Ігор Іванович.

За результатами роботи галузевої конкурсної комісії: 8 студентів нагороджено дипломами І ступеня; 12 студентів нагороджено дипломами ІІ ступеня; 21 студент нагороджений дипломами ІІІ ступеня. Також заохочувальними грамотами було нагороджено 8 студентів.

1.JPG 2 P3281668.JPG

Інформацію підготувала