«  Травень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

Учора, 25 травня, в інституті бізнес-технологій «УАБС» СумДУ відбулися загальні збори студентів, а також звітно-виборна конференція студентської профспілки.

Молодь визначилася із засадами здійснення студентського самоврядування в ІБТ і зі своїми обранцями до робочих органів інституту й університету. Відтепер у навчально-науковому інституті бізнес-технологій «УАБС» діятиме Положення про студентське самоврядування Сумського державного університету. Оскільки каденція представників студентів раніше обраних прямим таємним голосуванням не закінчилася, то збори ухвалили перезатвердити їх на своїх посадах, а також делегувати додаткових кандидатів (у межах затверджених квот) до конференції трудового колективу і вченої ради інституту. Певною несподіванкою для загалу стала заява Тетяни Кравчук, голови студентського ректорату УАБС, про складання своїх повноважень. Отже, тепер, до проведення чергових виборів, обов’язки голови студентського директорату виконуватиме член студдиректорату Даниїл Наумов.

Відповідно до Положення про студентське самоврядування СумДУ студенти нашого інституту мають обрати свого представника до студентського ректорату університету. Про своє бажання кандидувати заявили четверо осіб. Відповідно дебати між ними заплановані на 30 травня, а вибори на 2 червня. Звернемо увагу, що 2 червня студенти матимуть три бюлетеня: для обрання студентського представника до студректорату, для обрання представника студентів до вченої ради інституту, для обрання представників до конференції трудового колективу інституту.

Що ж до профспілкової організації, то відтепер головою профспілкового комітету студентів працюватиме Владислава Скляр, а її помічниками стали Марина Бут, Анна Бєльська, Юрій Помазан, Агнія Хомутенко.

Щиро вітаємо обраних студентів, бажаємо їм змістовної, корисної і цікавої діяльності і висловлюємо щиру вдячність Тетяні Кравчук і Аліні Височиній, які своєю наполегливістю, сумлінністю, відданістю зуміли організувати роботу студентських інституцій УАБС на високому рівні.

Інформацію підготувала
Т.В. Кібенко