«  Липень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

Студенти першого курсу обліково-фінансового факультету взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції у м. Курськ.

Студенти першого курсу обліково-фінансового факультету Вербицька А. (Ф-41), Денисенко А. (Ф-41), Чечель С. (Ф-41), Яковенко Ю. (Ф-41) (науковий керівник доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформатики Малютіна Т.І.) взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів і аспірантів "Математика и ее приложения в современной науке и практике", організатором якої виступив "Юго-Западный государственный университет" (м. Курськ).

У рамках заходу працювали секції:

• історія математичної освіти та її сучасні проблеми;
  • загальнотеоретичні питання математики;
  • математика у техніці;
  • математика у фізиці, хімії;
  • математика у суспільних науках;
  • математичні методи і моделі в економіці;
  • цікава математика.

Наші студенти гідно представили академію в секції "Математичні методи і моделі в економіці".

За результатами роботи конференції заплановано публікацію статей у збірнику наукових праць.

Інформацію підготувала
доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформатики
Т.І. Малютіна