«  Липень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
В УАБС відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу»

В Інформаційному центрі Європейського Союзу, який діє в науковій бібліотеці академії, за ініціативи Представництва ЄС в Україні 10 листопада 2015 року відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу».

У тристоронній конференції взяли участь менеджер торговельних відносин Представництва ЄС в Україні Джоселін Гуітон, студенти Української академії банківської справи та Одеського національного економічного університету. Спілкування проходило у форматі «Запитання – Відповідь».

Майбутні економісти та фінансисти задавали експерту різноманітні питання, зокрема і досить гострі, щодо фінансування України Європейським Союзом, повернення Україною наданих кредитів, зони вільної торгівлі з європейськими країнами, проходження реформ та оцінки роботи Уряду України тощо. А пан Джоселін Гуітон фахово та розгорнуто відповідав на них.

Сторони лишилися задоволеними відвертою розмовою про проблеми, над розв’язанням яких зараз працює Україна, та надання Європейським Союзом допомоги у вирішенні цих проблем.

Інформацію підготувала
директор бібліотеки