Гуртожитки

Фотоальбом створено 02 липня 2013

Гуртожитки – це гордість наших студентів. У кожного факультету – свій гуртожиток. У нас немає випадків відмов у поселенні. При цьому витримуються усі європейські стандарти гідного життя. Кімнати розраховані на двох (максимум трьох) осіб, обставлені прекрасними зручними меблями. Навіть матраци на ліжках ортопедичні. У кімнату, запроектовану під двох мешканців, ніколи не буде поселено третього!

До послуг студентів – кухні, їдальні, побутові кімнати з пральними машинами, актові зали, кімнати відпочинку. Гуртожитки обладнані сучасною технікою і мають системи кондиціювання повітря.

Усі свята в гуртожитках відзначаються вечірками та молодіжними дискотеками. І все це – тільки за бажанням студентів. У будні проводяться зустрічі з цікавими особистостями, організовуються культпоходи до театрів, діють численні клуби за інтересами.

Гуртожиток обліково-фінансового факультету № 1 (вул. Прокоф'єва, 38-б)

Гуртожиток обліково-фінансового факультету № 1 (вул. Прокоф'єва, 38-б) Гуртожиток обліково-фінансового факультету № 1 (вул. Прокоф'єва, 38-б) Гуртожиток обліково-фінансового факультету № 1 (вул. Прокоф'єва, 38-б)

Гуртожиток факультету банківських технологій №2 (вул. Якіра, 10)

Гуртожиток факультету банківських технологій №2 (вул. Якіра, 10) Гуртожиток факультету банківських технологій №2 (вул. Якіра, 10)

Гуртожиток юридичного факультету №3 (вул. Якіра, 10а)

Гуртожиток юридичного факультету №3 (вул. Якіра, 10а) Гуртожиток юридичного факультету №3 (вул. Якіра, 10а)

в кімнаті

В кімнаті В кімнаті В кімнаті

в їдальні та столовій

В їдальні та столовій В їдальні та столовій В їдальні та столовій

в побутовій кімнаті

В побутовій кімнаті В побутовій кімнаті

в кімнатах самопідготовки

В кімнатах самопідготовки В кімнатах самопідготовки В кімнатах самопідготовки В кімнатах самопідготовки В кімнатах самопідготовки

в кімнаті відпочинку

В кімнаті відпочинку В кімнаті відпочинку

в актовій залі

В актовій залі В актовій залі