Поліклініка академії

Фотоальбом створено 02 липня 2013

Це дуже зручно – поруч із навчальними корпусами мати власну поліклініку, оснащену сучасною апаратурою та обладнанням, яким можуть позаздрити в будь-якому медичному закладі. Студенти і викладачі академії мають чудову можливість безкоштовно поліпшити тут своє здоров'я. Причому це можна зробити в будь-який час, майже не відриваючись від занять чи роботи.

У медико-санітарній частині УАБС працює цілий штат високопрофесійних фахівців-медиків, ведуть прийом "найпопулярніші" лікарі, до яких зазвичай дуже важко потрапити в міських поліклініках: терапевт, невропатолог, акушер-гінеколог, офтальмолог, отоларинголог, дерматовенеролог, стоматолог.

Окрім цього, у закладі є своя сучасна лабораторія, працюють фізіотерапевтичний, маніпуляційний, бальнеологічний кабінет і кабінет функціональної діагностики.

Далеко не в кожному медичному закладі є лікувальний басейн. А от студентам академії пощастило: при необхідності лікар-терапевт призначає пацієнтам лікувально-фізкультурний комплекс акватерапії.

Працює в поліклініці і масажний кабінет, де кваліфікований фахівець з фізичної реабілітації масажує всі відділи хребта, м'язи спини, верхні та нижні кінцівки, голову тощо, проводить заняття з лікувальної фізкультури.

Тут же, на місці, організовуються і регулярні медичні обстеження студентів. Особлива увага приділяється роботі з диспансерними хворими. Отже, батьки можуть бути спокійними: тут завжди потурбуються про здоров'я їхніх дітей!

  У медико-санітарній частині УАБС НБУ працює цілий штат високопрофесійних фахівців-медиків

у стоматологічному кабінеті

У стоматологічному кабінеті

ортопедичне ліжко

Ортопедичне ліжко

лікувальний басейн

Лікувальний басейн

у фізіотерапевтичному кабінеті

У фізіотерапевтичному кабінеті У фізіотерапевтичному кабінеті