Європейські студії

18 червня 2015

27 травня у Інформаційно-методологічному центрі Сумського міського управління освіти викладачі кафедри банківської справи провели семінар з питань підвищення фінансової грамотності для вчителів шкіл.

29 травня 2015

27 травня в рамках модуля Жана Моне у літературній вітальні Наукової бібліотеки було проведено онлайн-лекцію професора Алесіо Моро з Університету Кальярі (м. Кальярі, Італія)

26 травня 2015

22 травня в рамках модуля Жана Моне за грантовою програмою Еразмус+ академію відвідав професор Урс Лендерманн з Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина)

07 травня 2015

Викладачі академії Сисоєва Л.Ю. і Євченко Н.Г. стали членами Української асоціації європейських студій, що об’єднує викладачів європейських студій та фахівців у сфері європейської інтеграції з різних країн світу.

20 квітня 2015

17 квітня в рамках модуля Жана Моне «Європейські студії освіти з фінансів» відбувся круглий стіл за участю студентів та аспірантів академії.

27 березня 2015

Вперше в Україні було проведено публічний захід з обміну досвідом та знайомства із здобутками Центрів ім.Жана Моне, що діють в НаУКМА та ДонДУУ.

12